TRABZON YOMRA ARAÇ KİRALAMA

Auto Rent A Car Trabzon ilinin Yomra ilçesine araç kiralama hizmeti vermektedir. Araç kiralama öncesi yapacağız rezervasyonlar da Trabzon merkez ofisimize gelmenize gerek kalmadan aracınızı Yomra ilçesinden teslim alabilirsiniz.

YOMRA TRABZON HAVALİMANI TRANSFERİ

Havalimanı transfer fiyatlandırması, misafirlerimizin yolcu sayısına göre değişiklik göstermektedir. Transfer ücreti nakit ya da mobil pos cihazı ile kredi kartıyla alınabilir. Havalimanı transferi için önceden rezervasyon mecburidir. Transfer ücretleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

YOMRA HAKKINDA DETAYLAR

Yomra, 19 Haziran 1957 yılında 7033 sayılı kanunla ilçe haline dönüştürülmüş, 4 Nisan 1959 tarihinde Trabzon ilinin ilçesi olmuş ve fiilen ilçe teşkilatı kurulmuştur. Yomra ilçesinin ilk adı Durana’dır. İlçe yeni adını içinde yetişmekte olan yomra adlı elmadan almıştır.Yomra ilçesinin 4 belediyesi mevcut olup, Merkez Belediyeye bağlı 4, Özdil Belediyesi’ne bağlı 6, Kaşüstü Belediyesi’ne bağlı 3 ve Oymalıtepe Belediyesi’ne bağlı 5 mahalle olmak üzere toplam 18 mahallesi ve 17 köyü vardır. Yeni yapılan sahil yolu ile trafiğin ilçe merkezinde yoğunlaşmasının önüne geçilmiştir. Böylece ilçe trafik yönünden rahata kavuşmuştur. Yomra’nın havalimanına uzaklığı 7.6 km’dir. İlçenin nüfusu: 30.652 Şehir nüfusu: 12.079 Köy ve belde nüfusu: 18.573

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.