Trabzon Aydemir Rent A Car

Firmamız, Trabzon’da profesyonel olarak araç kiralama hizmeti vermektedir. Filomuz, tamamı full kaskolu ve bakımları zamanında yapılmış araçlardan oluşmaktadır. Maksimum 3 yaşına kadar olan araçların kiralama işlemlerini yapmaktadır. Müşterilere teslim edilmeden önce tüm araçların temizliği ve ekspertizi yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan firmamız, diğer araç kiralama firmalarının aksine saat farketmeksizin 7 gün 24 saat çalışmaktadır. Aras Aydemir Rent a Car sadece anlaşılan ücreti tahsil eder, bilinmeyen ya da gizli ek ücretler talep etmez.

Aras Aydemir Rent a Car, Trabzon’un en avantajlı fiyatlarına sahip araç kiralama firmasıdır. Başta araç kiralama olmak üzere, havaalanı transferi, farklı merkezlerden araç teslimi ve kredi kartıyla ödeme gibi sayısız alanda profesyonel hizmet sunmaktadır. Aras Aydemir Rent a Car, Trabzon’da en güvenilir araç kiralama firmasıdır.

 

TRABZON HAVALİMANI TRANSFERİ

Aras Aydemir Rent A Car, dünyanın farklı noktalarından Trabzon’a ulaşan ya da Trabzon’un herhangi bir noktasından havalimanına rahatlıkla ulaşmak isteyen müşterilerine transfer hizmeti sunmaktadır. Firmamız, son model araçlar ve profesyonel şöförler ile müşterileri için en uygun fiyatlarla Trabzon Havalimanı Transferi sunmaktadır. Kişi sayısına göre özel araçlar kullanarak rahat bir transfer hizmetini garanti eder.
SİSTEM NASIL İŞLEMEKTEDİR

Transfer hizmeti isteyen kişi öncelikle uçağın iniş ya da kalkış saatini tarafımıza bildirir. Ayrıca transfer edilmesi istenen yolcu sayısını da bildirmek zorundadır. Bu bilgileri aldıktan sonra Auto Rent, transfer sırasında hiçbir problem çıkmaması için saatleri düzenler ve yolcu sayısına göre en optimum aracı belirler. Bu işlemlerden sonra Aras Aydemir Rent A Car, müşterisini arayarak saat ve lokasyon hakkında müşterisine bilgilendirir. Yolcuya sadece huzurlu bir yolculuk kalır.
TRABZON HAVALİMANI TRANSFER ÜCRETLERİ

Havalimanı transfer fiyatlandırması, misafirlerimizin alınıp, teslim edileceklere noktalara ve yolcu sayısına göre değişiklik göstermektedir. Transfer ücreti nakit ya da mobil pos cihazı ile kredi kartıyla alınabilir. Trabzon havaalanı transfer ücretleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Aydemir Rent A Car

Aydemir Rent A Car

0462 230 4546

Auto Rent, dünyanın farklı noktalarından Trabzon’a ulaşan ya da Trabzon’un herhangi bir noktasından havalimanına rahatlıkla ulaşmak isteyen müşterilerine transfer hizmeti sunmaktadır. Firmamız, son model araçlar ve profesyonel şöförler ile müşterileri için en uygun fiyatlarla Trabzon Havalimanı Transferi sunmaktadır. Kişi sayısına göre özel araçlar kullanarak rahat bir transfer hizmetini garanti eder.

Havaalanı Transfer

Havaalanı Transfer

0535 305 5851

Transfer hizmeti isteyen kişi öncelikle uçağın iniş ya da kalkış saatini tarafımıza bildirir. Ayrıca transfer edilmesi istenen yolcu sayısını da bildirmek zorundadır. Bu bilgileri aldıktan sonra Auto Rent, transfer sırasında hiçbir problem çıkmaması için saatleri düzenler ve yolcu sayısına göre en optimum aracı belirler. Bu işlemlerden sonra Auto Rent, müşterisini arayarak saat ve lokasyon hakkında müşterisine bilgilendirir. Yolcuya sadece huzurlu bir yolculuk kalır.