TRABZON HAVALİMANI TRANSFERİ

Aras Aydemir Rent A Car, dünyanın farklı noktalarından Trabzon’a ulaşan ya da Trabzon’un herhangi bir noktasından havalimanına rahatlıkla ulaşmak isteyen müşterilerine transfer hizmeti sunmaktadır. Firmamız, son model araçlar ve profesyonel şöförler ile müşterileri için en uygun fiyatlarla Trabzon Havalimanı Transferi sunmaktadır. Kişi sayısına göre özel araçlar kullanarak rahat bir transfer hizmetini garanti eder.

SİSTEM NASIL İŞLEMEKTEDİR

Transfer hizmeti isteyen kişi öncelikle uçağın iniş ya da kalkış saatini tarafımıza bildirir. Ayrıca transfer edilmesi istenen yolcu sayısını da bildirmek zorundadır. Bu bilgileri aldıktan sonra  Aras Aydemir Rent a Car, transfer sırasında hiçbir problem çıkmaması için saatleri düzenler ve yolcu sayısına göre en optimum aracı belirler. Bu işlemlerden sonra Aras Aydemir  Rent a Car, müşterisini arayarak saat ve lokasyon hakkında müşterisine bilgilendirir. Yolcuya sadece huzurlu bir yolculuk kalır.

TRABZON HAVALİMANI TRANSFER ÜCRETLERİ

Havalimanı transfer fiyatlandırması, misafirlerimizin alınıp, teslim edileceklere noktalara ve yolcu sayısına göre değişiklik göstermektedir. Transfer ücreti nakit ya da mobil pos cihazı ile kredi kartıyla alınabilir. Trabzon havaalanı transfer ücretleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.