TRABZON VAKFIKEBİR ARAÇ KİRALAMA

Aydemir Auto Rent A Car Trabzon ilinin Vakfıkebir ilçesine araç kiralama hizmeti vermektedir. Araç kiralama öncesi yapacağız rezervasyonlar da Trabzon merkez ofisimize gelmenize gerek kalmadan aracınızı Vakfıkebir ilçesinden teslim alabilirsiniz.

VAKFIKEBİR TRABZON HAVALİMANI TRANSFERİ

Havalimanı transfer fiyatlandırması, misafirlerimizin yolcu sayısına göre değişiklik göstermektedir. Transfer ücreti nakit ya da mobil pos cihazı ile kredi kartıyla alınabilir. Havalimanı transferi için önceden rezervasyon mecburidir. Transfer ücretleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

VAKFIKEBİR HAKKINDA DETAYLAR

Vakfıkebir deniz kenarında ve Samsun Trabzon karayolunun üzerinde bulunmasına, el değmemiş yaylalara sahip olmasına rağmen son yıllara kadar turizmden gerçek manada yararlanamamıştır. 1992 yılında açılan Turizm Eğitim Merkezi hem ilçe turizminin gelişmesi hem de turizme ara eleman yetiştirilmesi yönünde büyük katkılar sağlamaktadır. Yaylalarda kurulu tesisler ilçenin turistik kaynaklarıdır. Şehir, taş fırınlarında pişen Vakfıkebir Ekmeği ve tereyağı ile ünlüdür. Vakfıkebir’in havalimanına uzaklığı 51.7 km’dir. İlçenin nüfusu: 26.107 Şehir nüfusu:13.916 Köy ve belde nüfusu:12.191

 

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.