TRABZON ŞALPAZARI ARAÇ KİRALAMA

Auto Rent A Car Trabzon ilinin Şalpazarı ilçesine araç kiralama hizmeti vermektedir. Araç kiralama öncesi yapacağız rezervasyonlar da Trabzon merkez ofisimize gelmenize gerek kalmadan aracınızı Şalpazarı ilçesinden teslim alabilirsiniz.

ŞALPAZARI TRABZON HAVALİMANI TRANSFERİ

Havalimanı transfer fiyatlandırması, misafirlerimizin yolcu sayısına göre değişiklik göstermektedir. Transfer ücreti nakit ya da mobil pos cihazı ile kredi kartıyla alınabilir. Havalimanı transferi için önceden rezervasyon mecburidir. Transfer ücretleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ŞALPAZARI HAKKINDA DETAYLAR

Şalpazarı (Ağasar) Trabzon’un bir ilçesidir. Osmanlı Devleti yönetimindeki Karadeniz Bölgesi’nde o devirde ismi Vilayet-i Çepni olan Giresun’un Görele ilçesine bağlı bir köy’dü. Halkının çok önemli bir bölümü Türkmen/Çepnilerden oluşur. Şalpazarı’nın havalimanına uzaklığı 73.1 km’dir. İlçenin nüfusu: 11.010 Şehir nüfusu: 3.215 Köy ve belde nüfusu: 7.795

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.