TRABZON MAÇKA ARAÇ KİRALAMA

Auto Rent A Car Trabzon ilinin Maçka ilçesine araç kiralama hizmeti vermektedir. Araç kiralama öncesi yapacağız rezervasyonlar da Trabzon merkez ofisimize gelmenize gerek kalmadan aracınızı Maçka ilçesinden teslim alabilirsiniz.

MAÇKA TRABZON HAVALİMANI TRANSFERİ

Havalimanı transfer fiyatlandırması, misafirlerimizin yolcu sayısına göre değişiklik göstermektedir. Transfer ücreti nakit ya da mobil pos cihazı ile kredi kartıyla alınabilir. Havalimanı transferi için önceden rezervasyon mecburidir. Transfer ücretleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

MAÇKA HAKKINDA DETAYLAR

Maçka (Rumca: Matsuka, Lazca: Maçxa), Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Gümüşhane karayolu üzerinde ve Trabzon’a 29 km uzaklıktadır. Ladin ormanlarının ağırlıkta olduğu vadilerin ortasındaki bir dere yatağına kurulmuş olan ilçe merkezi, doğal güzellikler bakımından Trabzon’un en zengin yerlerindendir. İlçenin 17 km kadar güneyindeki Sümela Manastırı (Meryem ana), Trabzon ili ve Maçka ilçesinin turizm gelirleri bakımından önem arz etmektedir. Maçka’nın havalimanına uzaklığı 30.2 km’dir. İlçenin nüfusu: 24.006 Şehir nüfusu: 5.645 Köy ve belde nüfusu: 18.361.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.