TRABZON KÖPRÜBAŞI ARAÇ KİRALAMA

Auto Rent A Car Trabzon ilinin Köprübaşı ilçesine araç kiralama hizmeti vermektedir. Araç kiralama öncesi yapacağız rezervasyonlar da Trabzon merkez ofisimize gelmenize gerek kalmadan aracınızı Köprübaşı ilçesinden teslim alabilirsiniz.

KÖPRÜBAŞI TRABZON HAVALİMANI TRANSFERİ

Havalimanı transfer fiyatlandırması, misafirlerimizin yolcu sayısına göre değişiklik göstermektedir. Transfer ücreti nakit ya da mobil pos cihazı ile kredi kartıyla alınabilir. Havalimanı transferi için önceden rezervasyon mecburidir. Transfer ücretleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

KÖPRÜBAŞI HAKKINDA DETAYLAR

Köprübaşı, Trabzon ilinin bir ilçesidir.Sürmene, Araklı ve Çaykara ilçeleri arasında kalır. 1998 yılında Köprübaşı’nın Beşköy beldesinde elim bir sel felaketi olmuş ve 40 küsür vatandaşımız hayatını kaybetmiştir. Merhum Adnan Kahveci, merhum Recep Yazıcıoğlu ve Mustafa Sait Yazıcıoğlu bu ilçeye bağlı Beşköy beldesinin yetiştirdiği devlet adamlarıdır. Milli futbolcu Fatih Tekke bu ilçede doğmuştur. Köprübaşı’nın havalimanına uzaklığı 45.9 km’dir. İlçenin nüfusu: 5.298 Şehir nüfusu: 2.021 Köy ve belde nüfusu: 3.277.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.