TRABZON ARAKLI ARAÇ KİRALAMA

Auto Rent A Car Trabzon ilinin Araklı ilçesine araç kiralama hizmeti vermektedir. Araç kiralama öncesi yapacağız rezervasyonlar da Trabzon merkez ofisimize gelmenize gerek kalmadan aracınızı Araklı ilçesinden teslim alabilirsiniz.

ARAKLI TRABZON HAVALİMANI TRANSFERİ

Havalimanı transfer fiyatlandırması, misafirlerimizin yolcu sayısına göre değişiklik göstermektedir. Transfer ücreti nakit ya da mobil pos cihazı ile kredi kartıyla alınabilir. Havalimanı transferi için önceden rezervasyon mecburidir. Transfer ücretleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ARAKLI HAKKINDA DETAYLAR

Araklı, Trabzon’un doğusunda olup, ilk yerleşim merkezi bugünkü ilçe merkezinin batısında bulunan ‘Konakönü’ mevkiidir. Araklı adı, Buzluca ve Kalecik yakasında yer alan iki kale arasında bulunması nedeniyle, Arakale’den aldığı varsayılmaktadır. Araklı’nın havalimanına uzaklığı 28.8 km’dir. İlçenin nüfusu: 48.641 Şehir nüfusu: 22.345 Köy ve belde nüfusu: 26.296

Yorum

  • Hasan dedi ki:

    Güzel Bilgi Saolun

  • Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.