TRABZON AKÇAABAT ARAÇ KİRALAMA

Auto Rent A Car Trabzon ilinin Akçaabat ilçesine araç kiralama hizmeti vermektedir. Araç kiralama öncesi yapacağız rezervasyonlar da Trabzon merkez ofisimize gelmenize gerek kalmadan aracınızı Akçaabat ilçesinden teslim alabilirsiniz.

AKÇAABAT TRABZON HAVALİMANI TRANSFERİ

Havalimanı transfer fiyatlandırması, misafirlerimizin yolcu sayısına göre değişiklik göstermektedir. Transfer ücreti nakit ya da mobil pos cihazı ile kredi kartıyla alınabilir. Havalimanı transferi için önceden rezervasyon mecburidir. Transfer ücretleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

AKÇAABAT HAKKINDA DETAYLAR

Akçaabat; Trabzon ilinin bir ilçesi olup, Vakfıkebir ve Çarşıbaşı’nın doğusunda, Trabzon’un 13 km batısında, Düzköy ve Maçka’nın kuzeyinde yer almaktadır. Yerli halkın bir bölümünü Türkmen Çepniler oluşturur. Trabzon ilinin nüfusu ile en büyük ilçesi olan Akçaabat, köftesiyle ve horonuyla meşhurdur.  Akçaabat’ın havalimanına uzaklığı 24 km’dir. İlçenin nüfusu: 112.727 Şehir nüfusu: 40.277  Köy ve belde nüfusu: 72.450

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.